www.radio-n.com

День автомобіліста та дорожника

Так уже склалося, що без автомобілів зараз не можливо уявити наше життя. Автомобільний транспорт є найважливішою системою життєзабезпечення будь-якого міста, незалежно від кількості мешканців у ньому . Усі ми щодня користуємося транспортом, не зважаючи на економічні, соціальні чи погодні чинники. 28 жовтня 2012 року з нагоди Дня автомобіліста та дорожника у студії радіо Незалежність львівські школярі вітали усіх водіїв з професійним святом. Адже, завершився конкурс творчих робіт у рамках операції Увага діти на дорозі, організованого Державтоінспекцією Львова та міським управлінням освіти.
Загалом, журі конкурсу відзначило роботи п’яти школярів. Це учень 2-го класу Артур Прокоп, третьокласники Любомир Остапишин та Іринка Будзан, учень 7-го класу Назар Розпендовський і старшокласниця Вікторія Кашуба.
Проблема дитячого дорожньо-транспортного травматизму є надзвичайно актуальною, особливо на початку навчального року. Адже кожного дня школярі прямують до свого навчального закладу і назад. Не завжди батьки можуть проконтролювати цей процес. За статистикою, саме в кінці серпня – на початку вересня зростає рівень аварій за участю дітей.
Інспектори відділу ДАІ міста львова  неоднорозово проводять у першій декаді вересня уроки з правил безпечної поведінки на дорозі, продовжують забезпечувати чергування біля шкіл для безпечного пересування дітей до місць навчання. Крім того, для підготовки вулично-шляхової мережі до нового навчального року, Державтоінспекцією букло обстеження ділянки, які прилягають до територій дитячих та навчальних закладів та якими проходять маршрути руху шкільних автобусів.
Також ДАІ міста Львова звертається до дорослих, насамперед до батьків: безпека дітей залежить від нас з вами. Не полінуйтеся вкотре нагадати малюкам основні правила безпечної поведінки на дорозі, пройдіть з ними маршрутом від будинку до школи, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху. І, звичайно, дотримуйтесь правил самі, адже найкраще навчання – це ваш приклад правильної поведінки.сьогодні ж ми, звичайно вітаємо всіх працівників транспортної галузі з професійним святом . І це професійне свято – ще один привід для нас висловити слова вдячності за вашу працю.Щиро вітаю з Днем автомобіліста всіх, чиє життя пов’язане з дорогою, а учасників конкурсу увага діти на дорозі застерігаєм: будьте уважними в дорозі з дому до школи й навпаки і бажаєм нових творчих злетів.

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в LiveJournal

Источник: aret.ru
Залишити свій коментар

Введіть ваш Нік

Ваш Нік необхідний

Введіть діючий адрес электронної пошти.

Електронна пошта необхідна

Введіть своє повідомлення

Нові коментарі | New comments

    

    Радіо "Незалежність" @ 2019 Всі права захищені.