www.radio-n.com

Архів відеотрансляцій

Про питання енергетичної безпеки у програмі “Знайти себе”

 

Про Львів сьогодні, наші здобутки і проблеми в програмі Україна вчора і сьогодні розмова з міським головою Андрієм Садовим веде розмову Марія Лугова

 

Вшанування пам’яті та подвигу 300 українських героїв Крут відбуваються щороку. Схоже, з плином часу змінюється мотивація вшанування знаменної дати. Чи вчить нас історія? Яку роль в історії відіграє героїзація історії? Про це у наступному випуску програми “Знайти себе”

Про взаємодопомогу та єдність у програмі знайти себе. Центр надання допомоги учасникам АТО і їх родичам продовжує реалізацію психології допомоги.

 

22 січня 2017 року, 98 річниця доленосної злуки об’єднання західної і східної України, як вибрати з тих подій 1917-1919 років золоті зернини досвід державотворення, тему обговорюємо з гостями студії.

 

Якісний розвиток – запорука успіху. Розмова з головою Львівської обласної ради Олександром Ганущиним про те які пріоритети в розвитку є на наступний рік.

 

Як змінився Львів за 2016 рік попри різні моменти. Як вдається уникати гострих політичних зіткнень, яким в перспективі може стати наше місто завдяки поглибленню децентралізації – ці та інші питання ми обговорювали з міським головою міста Львова Андрієм Садовим

 

Політичні підсумки року – експерти студії обговорили політичний сезон 2016 року та спробували спрогнозувати подальші дії політиків у 2017 році. Гості студії політолог Анатолій Романюк, журналіст Ігор Гулик та соціолог Володимир Подгорнов

 

Львівські місцеві органи самоврядування внесли корективи в загальнодержавний план травневих свят. Міська та обласна ради 25 і 26 квітня прийняли ухвали про оголошення 8-9 травня Днями скорботи і вшанування пам’яті жертв тоталітарних режимів. Натомість прокуратури Львівської області та міста Львова в суді оскаржили дані рішення. Отож, позиція громади Львівщини та Львова: 9 травня – це бажання бути собою чи протиставлення загальнодержавним традиціям? Тему обговорювали у програмі “Українська справа”

 

Відновлення важливих моментів історичної пам’яті – важливий внесок у розбудову держави. Як бути, щоб пам’ять навіть про трагічні події додавала нам наснаги до життя і гордості за державу, в якій живемо. Про це у програмі “Українська справа”.

 

Довибори до Львівської обласної ради привели нових людей до активної законотворчої діяльності на користь Львівщини. Якою буде робота нових депутатів обласної ради – у програмі “Місто для людей”.

 

4 квітня 1953 року народилася відома чи не усьому світові співачка українського походження Квітка Цісик. Тож, днями – їй би виповнилось 60. Про мисткиню, її творчість, та вклад в українську музичну справу – слухайте у наступній програмі. Ведуча Іванна Лаврик.

 

Українська влада вирішує проблематику з газопостачанням. В телеефірах доводиться чути різні, аж до критичних, висловлювань щодо тих чи інших “газових питань”. Про одне з них – в програмі “Українська справа”

 

На фоні блокування Верховної ради депутатами-опозиціонерами, Вищий адміністративний суд України позбавив мандатів депутатів-мажоритарників Павла Балогу та Олександра Домбровського. Події відбуваються напередодні Саміту Україна-ЄС, який відбудеться в Брюселі 25 лоютого цього року, і на якому ймовірно мала б бути названа дата підписання Угоди про асоціацію України з Євросоюзом. У програмі “Українська справа” – обговорення виконання Україною домашніх завдань українською владою і політиками.

 

До Львова завітав Костянтин Ріттель-Кобилянський, провідний соліст Дюссельдорфської опери, лауреат міжнародних конкурсів, виконає 3 лютого 2013 р. партію Ескамільйо в опері Жоржа Бізе “Кармен”.  Голос цього неймовірного виконавця звучав з найпрестижніших сцен Європи та Америки.  Досягнення талановитого співака, митця — неймовірні, адже у нього багато престижних нагород та відмінних виступів, а головне він ніколи не забуває звідки родом і з гордістю презентує державу Україну цілому світові. Нещодавно Костянтин Ріттель-Кобилянський був і гостем радіо «Незалежність».

 

Цього тижня в Україні відзначали 94-ту річницю возз’єднання українських земель – День соборності. Цьогоріч навіть історики, які завжди володіли так би мовити першоджерелами, – констатують, цитую: “Українці які з глибини середньовіччя не жили в справді своїй державі, не мали цілісного економічного, політичного, інформаційного простору – через сім віків оголосили про возз’єднання. І не в часи миру і процвітання, а в буремні воєнні роки”, – кінець цитати з історичної довідки історика Олександра Палія. Отож, чи повинні сучасні українці плекати в собі ці почуття – єдності, соборності та державності. Це питання обговорювали у програмі українська справа.

 

Про українські традиції та вияв їх у сучасності говорили у програмі “Українська справа”.

 

Про ситуацію, яка склалась довкола Львівського вернісажу йшлось нещодавно у програмі “Місто для людей”. Згідно з проектом ухвали Львівської міськради, ринок товарів народного промислу “Вернісаж” можуть перенести із пл. Вічевої, 1 у центрі міста на ріг вул. Кривоноса та Замкової у районі Високого Замку. Для розміщення нового ринку пропонується об’єднати три ділянки на вул. Кривоноса та Замковій. Проект ухвали – є вже підписаним відповідними чиновникам, Тим часом, депутати ЛМР заявляють, що ініціюватимуть проведення широких громадських обговорень за участі підприємців, народних майстрів та мистецьких об’єднань, які займаються реалізацією товарів на ринку, щодо подальшої долі самого Вернісажу. Власне, про те, що відбувається довкола одного з найбільших мистецьких майданчиків у центрі Львова слухайте у програмі “Місто для людей”.

 

Отож, вибори 28 жовтня – пройшли. ЦВК до 12 листопада має вже кінцево оголосити результати голосування. В цій програмі ми спробували попередньо спрогнозувати, як зміниться стиль роботи майбутнього парламенту та чого очікувати далі.

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в LiveJournal

Залишити свій коментар

Введіть ваш Нік

Ваш Нік необхідний

Введіть діючий адрес электронної пошти.

Електронна пошта необхідна

Введіть своє повідомлення

Нові записи | New entries

Нові коментарі | New commentsРадіо "Незалежність" @ 2021 Всі права захищені.