www.radio-n.com

Актуальні програми

Тут ми розміщуватимемо всі актуальні матеріали на суспільно-політичну тематику, які виходили на хвилях радіо «Незалежність» на всі актуальні теми в житті України.

 

 

Пріоритети розвитку Львова та фінансування громадських проектів – тема розмови з депутатом Львівської міської ради, Сергієм Івахом.

 

Контроль у сферах торгівлі та громадського харчування, які можливі варіанти врегулювання цього питання. На кому лежить контроль та відповідальність?
Ці питання ми підняли в розмові з експертом з пожежно – техногенної безпеки, Василем Ковалишином. На продовження програми, про життя видатного політичного діяча, військового Романа Шухевича в розмові з Іриною Фаріон.

 

На початку програми заступник директора санаторно-курортного комплексу «Моршин Курорт» Микола Форманюк розповів про особливості курорту та чому оздоровлюватися необхідно саме там. А вже після поговоримо про музичний світ з українським співаком Андрієм Заліско. А на завершення програми проект «Просто про податки» та репортаж, про те як збільшується популяція зубрів в українських Карпатах та, як їм там живеться.

 

Візит Прем’єр-міністра України до Львова, ухваленні рішення на сесії, зміни до обласних програм та бюджету про це, та не тільки з очільником Львівської обласної адміністрації Олегом Синюткою. А на продовження програми репортаж, про газовий прогрес, який йшов до селища Туринка протягом 10 років. Та інформація про те на якому ж етапі зараз знаходиться проект «Відеоспостереження у навчальних закладах Львова» та як місто підготувалося до вшанування пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні. Та на кінець програми розмова з міським головою Андрієм Садовим про накопиченні завдання та їх вирішення.

 

Різкий стрибок американського ринку, фінансова ситуація України – ключові теми розмови з провідним фінансистом країни Олександром Савченком. А на завершення програми розмова з Іриною Фаріон про політика, дипломата, поета Вільгельма Франца фон Га́бсбурга-Лотари́нзького або як його знають у нас на Батьківщині Василя Вишиваного.

 

Формула успіху держави. Українське обличчя культури та робота Мистецького центру «Фора» про це в розмові із заслуженим артистом України Володимиром Кудовбою, художнім керівником центру Уляною Пастернак, Катерина Шворок солісткою вокальної студії та Северином Кудовбою актором театральної студії центру.

 

Візит Прем’єр-міністра України до Львова, ухваленні рішення на сесії, зміни до обласних програм та бюджету про це, та не тільки з очільником Львівської обласної адміністрації Олегом Синюткою. А на продовження програми репортаж, про газовий прогрес, який йшов до селища Туринка протягом 10 років.Та інформація про те на якому ж етапі зараз знаходиться проект «Відеоспостереження у навчальних закладах Львова» та як місто підготувалося до вшанування пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні. Та на кінець програми розмова з міським головою Андріє Садовим про накопиченні завдання та їх вирішення.

 

Різкий стрибок американського ринку, фінансова ситуація України – ключові теми розмови з провідним фінансистом країни Олександром Савченком. А на завершення програми розмова з Іриною Фаріон про політика, дипломата, поета Вільгельма Франца фон Га́бсбурга-Лотари́нзького або як його знають у нас на Батьківщині Василя Вишиваного.

 

Найголовніше та найактуальніші події тижня – це сесія Львівської обласної ради, підготовка до старту реєстрації ЗНО 2018 та як міський голова Львова збирається вирішувати проблему з АТП-1.

 

Пробудження української нації, атрибути державності – це головні мотиви в збірці патріотичних віршів “ А довкола – Батьківщина” і книжці “Над простором і часом” українського письменника та доктора історичних наук Петра Шкраб’юка. А на закінчення програми розмова з Іриною Фаріон про українського політичного діяча Степана Бандеру.

 

Патріотичне виховання повага до історичного минулого, любов до Батьківщини – про це та не тільки поговорили із завідуючею музею Львівського обласного будинку вчителя – Вірою Ромначак, завідуючею відділом культурно-мистецьких програм Наталіє Цибулько та з Романом Ковальчуком заслуженим артистом України. А вже після цієї розмови, мовознавець Ірина Фаріон розповіла про життя та творчість Івана Пулюя.

 

1 січня набрали чинності доповнення до Митного кодексу України. В чому полягають зміни та про реакцію українців – в інтерв’ю з народним депутатом України Олегом Березюком. А після розмова з Іриною Фаріон про творчий та життєвий шлях українського поета, перекладача та літературознавця – Василя Стуса. “

 

Гучні законопроекти “Про реінтерграцію Донбасу” та “Про приватизацію. Який результат та наслідки – це несе за собою? Про це поговорили з народним депутатом України, Олегом Березюком. А завершимо програму розмовою з Іриною Фаріон про українського політика, військового та літератора, сотника легіону українських січових стрільців – Дмитра Вітовського. “

 

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в LiveJournal

Нові коментарі | New comments

    

    Радіо "Незалежність" @ 2018 Всі права захищені.