www.radio-n.com

Актуальні програми

Програма “Україна вчора і сьогодні” – Про ринок землі с/г призначення в контексті прийнятого нового законодавства – розповідає І.Василишин та як отримати освячений великодій кошик.

 

Про головні економічні можливості – у програмі “Знайти себе”.

 

 

Про благодійні ініціативи у програмі “Місто для людей”.

 

 

Про головні події за тиждень у програмі “Підсумок важливого”.

 

 

Про суспільно-політичне життя в умовах карантину, роботу міського оперативного штабу, допомогу в боротьбі з короновірусом розповідають депутати Львівської міської ради Ю. Кужелюк та В. Веремчук.

 

 

У програмі “Знайти себе” про головні фінансово-економічні заходи, які врятують українську економіку та пом*якшать соціальну кризу на тлі останніх подій та роботи Верховної ради України. Наш співрозмовник експерт А.Новак.

 

 

Попри карантин – життя в місті триває. Сьогодні у програмі “Місто для людей” про продовження ремонтних робіт на львівських дорогах у розмові з директором Департаменту житлового господарства ЛМР О, Одинцем та як проходить навчання у львівських школах – розкажуть начальниця міського управління освіти З.Довганик та директор школи “Лідер” З. Женчур-Курій.

 

 

У програмі Підсумок важливого – про головні моменти, які забезпечує влада в зв*язку з карантином, головні події Львова та області, нарахування субсидій, податкове законодавство. Розповідають – заступник голови ЛОДА Іван Собко, міський голова Львова Андрій Садовий.

 

 

Суспільно-економічна ситуація в умовах карантину і надзивичайної ситуації. Розмова Марії Лугової у програмі “Україна вчора і сьогодні” з українським фінансистом Олександром Савченком

 

 

Сьогодні у програмі “Історія вчить” знову про Ліну Костенко. Гість нашої студії – український поет, прозаїк Петро Шкраб’юк.

 

 

Про ситуацію щодо захворювання на короновірус в Україна та на Львівщині, зокрема, та хід політичної ситуації в цьому аспекті у програмі “Знайти себе”.

 

 

Про головні рішення очільників Львова та області для повноцінної роботи із забезпечення життєдіяльності нашого регіону – розповідають голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, міський голова Львова Андрій Садовий та начальник управління забеспечення митного контролю Галицької митниці держмитслужби Степан Бочаров.

 

Україна сьогодні переборює випробування новим штамом коронавірусу SARS-GOV-19, який спричиняє вірусне захворювання COVID-19. Захворювання супроводжується легкими симптомами звичайної простуди, але і може перейти у важку форму пневмонії. У зв’язку з тим, що коронавірус є летючим і розповсюджується повітряно-крапельним шляхом, то при близьких контактах з носіями вірусу, чи вже хворими – захворюють інші люди. І біди нема в тому, що ми можемо захворіти, а в тому – що одночасно може захворіти велика кількість людей. Такий стан в суспільстві називають – пандемія. Щоб не допустити пандемії органи влади в Україні, ВРУ, 17 березня на позачерговому засіданні прийняла закон спрямований на обмеження поширення коронавірусу в Україні. Тему продовжуємо у програмі «Україна вчора і сьогодні». Розмову веде Марія Лугова.

 

Про видатну Ліну Костенко у розмові зі Святославом Максимчуком.

 

Про політичну ситуацію та сучасні виклики, в зв’язку з карантином у програмі “Знайти себе”.

 

Про заходи безпеки у Львові в зв`язку з запровадженим карантином, головні питання, які вирішують депудати Львівської міської ради – у програмі “Місто для людей”.

 

 

Про головні події Львова за тиждень – у програмі “Підсумок важливого”.

 

 

Про вшанування Героїв Небесної Сотні львів’янами – у програмі “Україна вчора і сьогодні”.

 

 

14-16 лютого 2020 року відбувається один з найвпливовіших, міжнародних, щорічних форумів – Мюнхеньский безпековий форум. Експертні середовища провідних держав світу представляють огляд безпекових тенденцій у світі на 2020 рік, а також найближчі 5-10 років. Голова конференції Вольфганг Ішингер 10 лютого, у Берліні, представив журналістам акценти головної доповіді на 56 Безпековому форумі в Мюнхені – передає Укрінформ. Ось одна із цитат: «Ми змогли знайти хороше рішення для першої участі новообраного президента України Володимира Зеленскього, який намагається завершити 6-ти річний конфлікт між Києвом і підтримуваними Росією сепаратистами в східному регіоні» – Вольфганг Ішингер. І це один із акцентів, який підготовано для Мюнхена- Україна під останнім номером в десятці конфліктів визначених для спостереження Міжнародної кризової групи. А ось ще один акцент – щодо позиції Європейських акцентів – які мовляв обдумають: чи є на користь Європі протистояння з Росією ? Від Росії в Мюнхені буде Міністр закордонних справ Сергій Лавров. Україну ж в Мюнхені представить В. Зеленський і МЗС В.Пристайко. Чого очікують в Мюнхені від української влади, тему обговорює М.Лугова.

 

 

Під час Революції Гідності понад сотня людей загинули від куль, побиття або відійшли у вічність пізніше від отриманих на Майдані поранень. Їх назвали Героями Небесної сотні. Пам’ятний День Героїв Небесної Сотні встановлено указом Президента України Петра Порошенка «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». Їхні імена та назву “імені Героїв Небесної сотні” надали вулицям у Києві та на батьківщині героїв. Президентом України було ініційовано й затверджений Верховною Радою України заснування Ордену Героїв Небесної Сотні. Щоб віддати належну шану учасникам Революції Гідності та вшанувати пам’ять полеглих, радіо «Незалежність» ,в рамках програми «Історія вчить» , проведе розмову з істориком, директором Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лоцького» Русланом Забілим та громадським активістом, істориком, учасником подій на Майдані та АТО Тарасом Гривулом.

 

 

 У програмі “Місто для людей” – про конференцію ГО «Форум Львів і майбутнє», оцінювання шкіл та траволікування.

 

 

Про програму вшанування Героїв Небесної сотні у Львові, про розвиток Львова, справи політичні, економічні та комунальні та показ нової документальної стрічки Максима Руденка «Портрет на тлі гір» – у програмі “Підсумок важливого”

 

 

Про безпекові тенденції на світовій арені та в Україні, участь України у Мюнхенському безпековому форумі та погляди на ситуацію в цьому аспекті від політиків. Автори програми “Україна вчора і сьогодні” – народний депутат України Михайло Цимбалюк та депутат Львівської обласної ради Володимир Гірняк

 

 

У програмі “Історія вчить” про українського військового діяча, політика, дипломата, поета, австрійського архікнязя династії Габсбурґів, полковника Легіону Українських Січових Стрільців Василя Вишиваного

 

 

Про головні події за тиждень, візит Президента України на Львівщину і презентацію проекту “Дія” у програмі “Підсумок важливого”

 

 

Про новий виборчий кодекс, соціологічні дослідження та як виборчий процес впливає на суспільне життя. Гість – експерт з виборчого права Ф.Алейніков

 

 

Про початок зародження українського націоналістичного руху. Гості – історики М.Посівнич та В.Муравський

 

 

Про головні аспекти життя Львова, справи медичні, зокрема, у випуску програми “Місто для людей”

 

 

Як оцінюються суспільством результати виконання комюніке Паризького саміту в нормандському форматі державою-агресором і жертвою цієї агресії – Україною на фоні рокеровок президентської команди – у програмі “Знайти себе”

 

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в LiveJournal

Нові записи | New entries

Нові коментарі | New comments

    

    Радіо "Незалежність" @ 2020 Всі права захищені.