www.radio-n.com

Актуальні програми

Тут ми розміщуватимемо всі актуальні матеріали на суспільно-політичну тематику, які виходили на хвилях радіо «Незалежність» на всі актуальні теми в житті України.

 

.

Як виконуються обласні програми та актуальне за тиждень, про це у розмові з очільником Львівської обласної адміністрації Олегом Синюткою. На продовження програми, інформація, як же готується Львівщина до 100-річчя ЗУНР та традиційна рубрика «Просто про податки». А на завершення, як пройшов Перший Форум молодіжної столиці України, на якому етапі будівництво Молодіжного центру та інтерв’ю з лікарем вищої категорії Андрієм Падусом.

 

Мистецтво Пензля – ключова тема розмови з Ігорем Гавришкевичем, заслуженим діячем мистецтва України та художником. А на продовження програми розмова з мовознавцем Іриною Фаріон.

 

Які питання є нагальними в області та які плани на майбутнє – про це з очільником Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою.
На продовження проект «Просто про податки» та інтерв’ю з міським головою Андрієм Садовим – про становище Грибовицького сміттєзвалища та питання, що стоять на першому місці для вирішення. Окрім того в програмі поговоримо де буде влаштована фан-зона для українських вболівальник, на час матчу Україна-Словаччина, 9 вересня. А на завершення програми інтерв’ю з лікарем вищої категорії Андрієм Падусом.

 

Зовсім скоро 27 річниця незалежності України, тому сьогодні говоримо про те якою ціною дається Україні незалежність з гостем студії Ярославом Кензюром, колишнім народним обранцем.

 

Постанова Верховної Ради «Поглиблення європроцесів і посилення тиску на Росію для звільнення політичних в’язнів Кремля – українських громадян» – ключова тема розмови з народним депутатом Оксаною Юринець.

 

Традиційно розпочинаємо програму розмовою з очільником Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою. Далі поговоримо про зміни нарахування житлової субсидії. А наостанок постійна рубрика «Просто про податки» та інтерв’ю з міським головою Андрієм Садовим.

 

.

27 червня в Україні День Конституції – тому не дивно, що в розмові з народним депутатом України Олегом Березюком говоримо про конституцію. А в традиційній рубриці «Велич особистості» з мовознавцем Іриною Фаріон про Пилипа Орлика.

 

.

Минула сесія Львівської обласної ради та Львівської міської ради тому саме час підбити підсумки. На продовження програми інтерв’ю з міським головою Андрієм Садовим. А на завершення традиційна рубрика «Просто про податки» та інтерв’ю з лікарем вищої категорії Андрієм Падусом.

 

.

Діяльність Львівської обласної ради – в розмові з заступником очільника Львівської обласної ради Володимиром Гірняком. А на завершення традиційна рубрика «Велич особистості» з Іриною Фаріон.

 

.

Фінансова ситуація в Україні – ключова тема розмови з фінансистом Олександром Савченком.

 

.

Сесія Львівської обласної ради та Львівської міської ради, візит Спадкового Принца Алоїза разом з Її Королівською Високістю Спадковою принцесою Ліхтенштейнською Софіє – ключові події в житті міста.
Тому не дивно, що це стали головні питання до заступника очільника Львівської обласної адміністрації Ростислава Замлинського та міського голови Андрія Садового.

 

.

Цьогоріч виповнилася 102 річниця з дня смерті Івана Яковича Франка, а тому символічно в програмі «Україна вчора та сьогодні» говоримо про великого Каменяра. До цієї теми розмова про Дім Франка, що змінилося, що наразі та, які плани на майбутнє, з франкознавцем, директором Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка – Богданом Тихолозом. Далі традиційна рубрика «Велич особистості» в якій з мовознавцем Іриною Фаріон поговоримо про відому постать – Маркіяна Шашкевича.

 

.

Процеси, які відбуваються на Львівщині, які наразі я нагальні питання – про це з очільником Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою. На продовження проект «Просто про податки». А на завершення розмова з міським головою Андрієм Садовим – про становище Грибовицького сміттєзвалища та питання, що стоять на першому місці для вирішення.

 

.

Питання децентралізації, прозорість прийнятих рішень депутатського корпусу та наступні кроки – про це поговоримо з очільником Львівської обласної ради Олександром Ганущином. А на завершення програми інтерв’ю з мовознавцем Іриною Фаріон, про українського політичного та громадського діяча Пилипа Орлика.

 

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в LiveJournal

Нові коментарі | New comments

    

    Радіо "Незалежність" @ 2019 Всі права захищені.