www.radio-n.com

Актуальні програми

Тут ми розміщуватимемо всі актуальні матеріали на суспільно-політичну тематику, які виходили на хвилях радіо «Незалежність» на всі актуальні теми в житті України.

 

 

.

Постанова Верховної Ради «Поглиблення європроцесів і посилення тиску на Росію для звільнення політичних в’язнів Кремля – українських громадян» – ключова тема розмови з народним депутатом Оксаною Юринець.

 

Традиційно розпочинаємо програму розмовою з очільником Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою. Далі поговоримо про зміни нарахування житлової субсидії. А наостанок постійна рубрика «Просто про податки» та інтерв’ю з міським головою Андрієм Садовим.

 

.

27 червня в Україні День Конституції – тому не дивно, що в розмові з народним депутатом України Олегом Березюком говоримо про конституцію. А в традиційній рубриці «Велич особистості» з мовознавцем Іриною Фаріон про Пилипа Орлика.

 

.

Минула сесія Львівської обласної ради та Львівської міської ради тому саме час підбити підсумки. На продовження програми інтерв’ю з міським головою Андрієм Садовим. А на завершення традиційна рубрика «Просто про податки» та інтерв’ю з лікарем вищої категорії Андрієм Падусом.

 

.

Діяльність Львівської обласної ради – в розмові з заступником очільника Львівської обласної ради Володимиром Гірняком. А на завершення традиційна рубрика «Велич особистості» з Іриною Фаріон.

 

.

Фінансова ситуація в Україні – ключова тема розмови з фінансистом Олександром Савченком.

 

.

Сесія Львівської обласної ради та Львівської міської ради, візит Спадкового Принца Алоїза разом з Її Королівською Високістю Спадковою принцесою Ліхтенштейнською Софіє – ключові події в житті міста.
Тому не дивно, що це стали головні питання до заступника очільника Львівської обласної адміністрації Ростислава Замлинського та міського голови Андрія Садового.

 

.

Цьогоріч виповнилася 102 річниця з дня смерті Івана Яковича Франка, а тому символічно в програмі «Україна вчора та сьогодні» говоримо про великого Каменяра. До цієї теми розмова про Дім Франка, що змінилося, що наразі та, які плани на майбутнє, з франкознавцем, директором Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка – Богданом Тихолозом. Далі традиційна рубрика «Велич особистості» в якій з мовознавцем Іриною Фаріон поговоримо про відому постать – Маркіяна Шашкевича.

 

.

Процеси, які відбуваються на Львівщині, які наразі я нагальні питання – про це з очільником Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою. На продовження проект «Просто про податки». А на завершення розмова з міським головою Андрієм Садовим – про становище Грибовицького сміттєзвалища та питання, що стоять на першому місці для вирішення.

 

.

Питання децентралізації, прозорість прийнятих рішень депутатського корпусу та наступні кроки – про це поговоримо з очільником Львівської обласної ради Олександром Ганущином. А на завершення програми інтерв’ю з мовознавцем Іриною Фаріон, про українського політичного та громадського діяча Пилипа Орлика.

 

.

Відкритя Бескидського тунелю – це топ-тема для України, а саме тому – з цього почнемо розмову з очільником Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою. На продовження програми репортаж про Координаційну Раду учасників бойових дій. Продовжить проект «Просто про податки». А на завершення поговоримо про освіту львів’ян з міським головою Андрієм Садовим.

 

.

Питання децентралізації, прозорість прийнятих рішень депутатського корпусу та наступні кроки – про це поговоримо з очільником Львівської обласної ради Олександром Ганущином. А на продовження програми розмова з Іриною Фаріон, про основоположника української поп-музики, Володимира Івасюка.

 

.

Реформа освіти в дії. Які нововведення чекають кожного з учасників навчального процесу – про це з депутатом Львівської обласної ради Галиною Бурдун. На продовження програми інтерв’ю з мовознавцем, Іриною Фаріон про українського письменника та громадського діяча Андрія Чайківського.

 

.

Розвиток міста, що є сьогодні головним у розмові з Петром Адамиком депутатом Львівської міської ради, віце-президентом Федерації регбі України та старшим тренером федерації Юрієм Грабовським. І наостанок інтерв’ю з міським головою Андрієм Садовим про результати сесії Львівської міської ради.

 

На початок програми розмова з мовознавцем – Іриною Фаріон про Івана Пулюя. Далі проект «Просто про податки». А на завершення програми інтерв’ю з міським головою Андрієм Садовим.

 

Яке значення має сьогодні для здобуття суверенітету України – це питання ми задали нашим гостям – Володимиру Парубію, представнику Конгресу української інтелігенції Львівщини та Петру Шкраб’юку – доктору історичних наук. На завершення проект «Велич особистості».

 

В програмі «Підсумок Важливого» підсумуємо результати сесії Львівської обласної ради з очільником Львівської обласної державної адміністрації – Олегом Синюткою; як пройшло пленарне засідання Львівської міської ради; вже традиційний проект «Просто про податки» та наостанок інтерв’ю з міським головою Андрієм Садовим.

 

Ситуація, яка склалася навколо Надії Савченко, вражає всіх – розібрати, що відбувається намагаємося зрозуміти та проаналізувати з Володимиром Парубієм, представником Конгресу української інтелігенції Львівщини.
Завершуємо програму з Іриною Фаріон розмовою про Миколу Лисенка – засновника української класичної музики.

 

Що таке Закон України « Про приватизацію» та що тепер згідно з ним чекає Львівщину – про це та не тільки з директором департаменту економічного розвитку Львівської обласної державної адміністрації Романом Филипівим.
На продовження програми про українського етнографа, археолога та літературознавця Хведора Вовка.

 

Досягнення Львівщини за 2 місяці, яка робота проводиться наразі та куди рухаємося далі. На продовження програми репортаж про 73 річницю трагедії села Павлокома та 203 роки від дня народження видатного композитора, автора музики державного гімну України – Михайла Вербицького. Опісля проект «Просто про податки». А на завершення програми, як міський голова Андрій Садовий з’їздив до Америки та про що говорили.

 

Пріоритети розвитку Львова та фінансування громадських проектів – тема розмови з депутатом Львівської міської ради, Сергієм Івахом.

 

Контроль у сферах торгівлі та громадського харчування, які можливі варіанти врегулювання цього питання. На кому лежить контроль та відповідальність?
Ці питання ми підняли в розмові з експертом з пожежно – техногенної безпеки, Василем Ковалишином. На продовження програми, про життя видатного політичного діяча, військового Романа Шухевича в розмові з Іриною Фаріон.

 

На початку програми заступник директора санаторно-курортного комплексу «Моршин Курорт» Микола Форманюк розповів про особливості курорту та чому оздоровлюватися необхідно саме там. А вже після поговоримо про музичний світ з українським співаком Андрієм Заліско. А на завершення програми проект «Просто про податки» та репортаж, про те як збільшується популяція зубрів в українських Карпатах та, як їм там живеться.

 

Візит Прем’єр-міністра України до Львова, ухваленні рішення на сесії, зміни до обласних програм та бюджету про це, та не тільки з очільником Львівської обласної адміністрації Олегом Синюткою. А на продовження програми репортаж, про газовий прогрес, який йшов до селища Туринка протягом 10 років. Та інформація про те на якому ж етапі зараз знаходиться проект «Відеоспостереження у навчальних закладах Львова» та як місто підготувалося до вшанування пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні. Та на кінець програми розмова з міським головою Андрієм Садовим про накопиченні завдання та їх вирішення.

 

Різкий стрибок американського ринку, фінансова ситуація України – ключові теми розмови з провідним фінансистом країни Олександром Савченком. А на завершення програми розмова з Іриною Фаріон про політика, дипломата, поета Вільгельма Франца фон Га́бсбурга-Лотари́нзького або як його знають у нас на Батьківщині Василя Вишиваного.

 

Формула успіху держави. Українське обличчя культури та робота Мистецького центру «Фора» про це в розмові із заслуженим артистом України Володимиром Кудовбою, художнім керівником центру Уляною Пастернак, Катерина Шворок солісткою вокальної студії та Северином Кудовбою актором театральної студії центру.

 

Візит Прем’єр-міністра України до Львова, ухваленні рішення на сесії, зміни до обласних програм та бюджету про це, та не тільки з очільником Львівської обласної адміністрації Олегом Синюткою. А на продовження програми репортаж, про газовий прогрес, який йшов до селища Туринка протягом 10 років.Та інформація про те на якому ж етапі зараз знаходиться проект «Відеоспостереження у навчальних закладах Львова» та як місто підготувалося до вшанування пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні. Та на кінець програми розмова з міським головою Андріє Садовим про накопиченні завдання та їх вирішення.

 

Різкий стрибок американського ринку, фінансова ситуація України – ключові теми розмови з провідним фінансистом країни Олександром Савченком. А на завершення програми розмова з Іриною Фаріон про політика, дипломата, поета Вільгельма Франца фон Га́бсбурга-Лотари́нзького або як його знають у нас на Батьківщині Василя Вишиваного.

 

Найголовніше та найактуальніші події тижня – це сесія Львівської обласної ради, підготовка до старту реєстрації ЗНО 2018 та як міський голова Львова збирається вирішувати проблему з АТП-1.

 

Пробудження української нації, атрибути державності – це головні мотиви в збірці патріотичних віршів “ А довкола – Батьківщина” і книжці “Над простором і часом” українського письменника та доктора історичних наук Петра Шкраб’юка. А на закінчення програми розмова з Іриною Фаріон про українського політичного діяча Степана Бандеру.

 

Патріотичне виховання повага до історичного минулого, любов до Батьківщини – про це та не тільки поговорили із завідуючею музею Львівського обласного будинку вчителя – Вірою Ромначак, завідуючею відділом культурно-мистецьких програм Наталіє Цибулько та з Романом Ковальчуком заслуженим артистом України. А вже після цієї розмови, мовознавець Ірина Фаріон розповіла про життя та творчість Івана Пулюя.

 

1 січня набрали чинності доповнення до Митного кодексу України. В чому полягають зміни та про реакцію українців – в інтерв’ю з народним депутатом України Олегом Березюком. А після розмова з Іриною Фаріон про творчий та життєвий шлях українського поета, перекладача та літературознавця – Василя Стуса. “

 

Гучні законопроекти “Про реінтерграцію Донбасу” та “Про приватизацію. Який результат та наслідки – це несе за собою? Про це поговорили з народним депутатом України, Олегом Березюком. А завершимо програму розмовою з Іриною Фаріон про українського політика, військового та літератора, сотника легіону українських січових стрільців – Дмитра Вітовського. “

 

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в LiveJournal

Нові коментарі | New comments

    

    Радіо "Незалежність" @ 2018 Всі права захищені.