www.radio-n.com

Програма “Місто для людей”

    Це програма радіо “Незалежність”, яка виходить в ефір щопонеділка з 14,00 до 15,00 на ультракоротких хвилях 106,7 і по Львівській радіотрансляційній мережі.
     У програмі висвітлюється життя міста. У прямому ефірі гості програми розповідають про містобудування та архітектуру, функціонування міського комунального господарства, спеціальних державних програм збереження історичних та архітектурних пам `яток, традиції міщан, конкретних свят, які ми святкуємо, тощо.
     Особливістю програми є зворотній зв `язок з радіослухачами, які можуть впродовж години трансляції програми задавати запитання за номером телефону 235-41-41.

 

Про нагальні проблеми міста лева та як їх вирішувати у програмі «Місто для людей» обговорюємо із депутатом ЛМР Іваном Гриндою. Розмовляє Соломія Сівак.

 

Напередодні відзначення Дня Героїв Небесної Сотні у студії Радіо «Незалежність» поспілкувалися начальником відділу організації заходів та проектів департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА Іриною Швейко, яка розповіла, що ж готують у Львові на ці дні пам’яті. Та це далеко не все з випуску програми «Місто для людей». Цікаво, то слухайте!

 

У програмі «Місто для людей» підсумовуємо візит Петра Порошенка на Львівщину. Про це до Вашої уваги репортаж.
Крім того, до студії для обговорення питань розвитку міста завітав депутат ЛМР Валерій Веремчук. Спілкувалася із ним Соломія Сівак.

 

У програмі «Місто для людей» разом із заступником голови ЛОДА Романом Филипівим розмовляємо про економіку Львівщини.
На продовження програми обговорюється нагальні питання міста. Цього разу це списання багатоквартирних будинків з балансу комунальної власності. Тобто створення ОСББ або ж передача їх на обслуговування управляючій компанії. Дедлайн прийняття таких рішень для львів’ян – березень 2019 року. Гість студії – депутат ЛМР Володимир Крицак.
Та й не все, що порушували ми у випуску програми «Місто для людей». Щоб дізнатися більше, вмикайте та слухайте!.

 

У програмі «Місто для людей» говоримо про вирішення комунальних питань, реалізацію інфраструктурних проектів, дорожнє і транспортне господарство. А гостями студії є депутат ЛМР Роман Федишин.
«Львів – місто дружнє до дітей», саме про таку стратегію на продовження програми «Місто для людей» розмова із депутатами ЛМР Юлією Гвоздович та Уляною Пак.

 

Як йде робота у Львівській міській раді, з чого розпочнеться перша сесія після канікул та які плани на майбутнє, про це говоримо з Юрієм Кужелюком, депутатом Львівської міської ради. А вже опісля слухайте, подробиці про Міжнародний «Еко форум. Вода та Енергія» та про відкриття книжкової мережі «КнигоЛенд». А на завершення програми інтерв’ю з лікарем вищої категорії Андрієм Падусом.

 

Гостями студії радіо «Незалежність» є Оксана Рубай, депутат Львівської міської ради та голова громадської організації «Суспільство і Право», Оксана Коваль та заступник голови громадської організації «Суспільство і Право» Мар’яна Багній, з ними ми проговоримо про те як отримати безкоштовну правову допомогу. На продовження програми поговоримо про те, як пройшов Форум українознавчих суботніх та недільних шкіл. А на завершення програми інтерв’ю з лікарем вищої категорії Андрієм Падусом.

 

Львівська область лідирує в рейтингу дорожнього-транспортних пригод по Україні. Саме тому безпека на дорогах – є ключовою темою нашої розмови з в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Романом Кокотайло та Романом Пилипенко керівником патрульної поліції Львівщини. На продовження програми поговоримо про освіту з доктором економічних наук, ректором Львівського університету бізнесу та права Ларисою Янковською. А на завершення програми інтерв’ю з лікарем вищої категорії Андрієм Падусом.

 

Про розвиток регіону та, як пройшов Форум місцевого розвитку – ключові питання в розмові з очільником Львівської обласної ради Олександром Ганущиним. А на завершення програми поговоримо про зміни, щодо житлової субсидії.

 

В програмі «Місто для людей» з директором ЛКП «Львівелектротранс» та директором ЛП «АТП-1» Орестом Хамулою, поговоримо про транспортні проблеми, спосіб її вирішення та оновлення громадського автопарку Завершить програму інтерв’ю з лікарем вищої категорії Андрієм Падусом.

 

Регіональний форум єдності – яке значення він має не лише для Львівщини, а й для України – це тема розмови з головою організаційного комітету форуму, головою секретаріату Конгресу української інтелігенції Львівщини – Володимиром Парубієм та народним депутатом України попередніх скликань – Ярославом Кинзьором. А завершує програму інтерв’ю з лікарем вищої категорії Андрієм Падусом.

 

На Львівщині у 2017 році до Нової Української Школи долучилися 9 пілотних шкіл. Навчальний рік минув тому саме час підбивати підсумки. І обов’язково поговоримо про канікули, де ж діти зможуть відпочити. А на завершення програми інтерв’ю з лікарем вищої категорії Андрієм Падусом.

 

Велика толока та дитячий футбольний турнір в знак протесту забудови та інші інфраструктурні проекти міста, про які поговоримо з депутатом Львівської міської ради Сергієм Івахом. Далі поговоримо з керівником відділу розвитку ЛКП «Львівелектротранс» – про нові правила та в чому ж полягають зміни. Окрім перерахованого Львівському університету бізнесу та права виповнилося 15 років і ми, не могли пропустити. А завершить програму програму інтерв’ю з лікарем вищої категорії Андрієм Падусом.

 

Поговоримо про пріоритети розвитку міста та контроль за якістю виконаних робіт – з депутатом Львівської міської ради Андрієм Шевцівим. А завершить програму інтерв’ю з лікарем вищої категорії Андрієм Падусом.

 

На початок програми – репортаж про нові конкурсні та проектні можливості для громад Львівщини. Продовжує розмовою з Володимиром Гірняком, заступником голови Львівської обласної ради про звітну кампанію органів місцевого самоврядування.
Рік тому Львівську оперу очолив новий керівник, тому репортаж про зміни, які він приніс. А на завершення програми інтерв’ю з лікарем вищої категорії Андрієм Володимировичем Падусом.

 

Розпочинають програму Микола Посівнич, історик та Галина Климок про великих українців, які незважаючи на труднощі доносять промінь світла.
На продовження програми репортаж про, що таке PISA та чому так важливо в ній брати участь. На завершення програми інтерв’ю з лікарем вищої категорію Андрієм Володимировичем Падусом.

 

Впровадження інновацій в життя молоді та спортивного середовища міста, про це поговорили з депутатом львівської міської ради, голова депутатської комісії з питань культури, молодіжної політики та спорту Віталієм Свіщовим.
На продовження програми, як міський голова Андрій Садовий з’їздив до Америки та про що говорили. Далі в розмові з Миколею Крупеєм, про те хто такі «Жовті добродії» та їх роль в житті Львова. А на завершення програми репортаж, про те як Львів відзначив 204 річницю дня народження Тараса Шевченка.

 

Тема розмови з директором департаменту житлового-господарства та інфраструктури Львівської міської ради, Іриною Маруняк – це, які головні події чекають львів’ян в житлово-комунальному господарстві міста цьогоріч.
На продовження програми репортаж про 73 річницю трагедії села Павлокома та 203 роки від дня народження видатного композитора, автора музики державного гімну України – Михайла Вербицького. А завершує програму лікар вищої категорії Андрій Падус

 

Очільник Львівської обласної адміністрації Олег Синютка в студії Радіо «Незалежність» тема розмови – впровадження реформ на Львівщині та, які наразі нагальні питання для вирішення існують. А в продовжені програми заступник директора санаторно-курортного комплексу «Моршин Курорт» Микола Романюк розповів про найновіші медичні технології та медичні інновації, які застосовуються на природному фундаменті.

 

Рік тільки почався, а тому настав час підвести підсумки проведеної роботи за минулий рік та поставити нові цілі на 2018 рік. Про це в розмові з депутатом Львівської міської ради Уляною Пак. А на закінчення програми репортаж про інтергаційний табір “Змінимо країну разом”

 

Законопроект “Про приватизацію”. Які шляхи його роботи та чи вплине це на прозорість системи? Про це та не тільки в розмові із заступником голови Львівської обласної ради Володимиром Гірняком. В продовженні програми поговорили хто такі “Жовті добродії” та в чому полягає їхній внесок в місто з координатором проекту Миколою Крупеєм. А завершує програму інтерв’ю з Андрієм Падусом – дипломованим лікарем з народної медицини та траво-лікування.

 

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в LiveJournal

Нові коментарі | New comments

    

    Радіо "Незалежність" @ 2019 Всі права захищені.