www.radio-n.com

Програма “Місто для людей”

    Це програма радіо “Незалежність”, яка виходить в ефір щопонеділка з 14,00 до 15,00 на ультракоротких хвилях 106,7 і по Львівській радіотрансляційній мережі.

     У програмі висвітлюється життя міста. У прямому ефірі гості програми розповідають про містобудування та архітектуру, функціонування міського комунального господарства, спеціальних державних програм збереження історичних та архітектурних пам `яток, традиції міщан, конкретних свят, які ми святкуємо, тощо.
     Особливістю програми є зворотній зв `язок з радіослухачами, які можуть впродовж години трансляції програми задавати запитання за номером телефону 235-41-41.

 

У програмі “Місто для людей” – про конференцію ГО «Форум Львів і майбутнє», оцінювання шкіл та траволікування.

 

 

Про головні аспекти життя Львова, справи медичні, зокрема, у випуску програми “Місто для людей”

 

 

Розмова про місцеві вибори 25 жовтня 2020 року з депутатом Львівської обласної ради від фракції “Громадська позиція” Володимиром Гірняком. Розмову веде Марія Лугова.

 

У Львові безліч подій. Про роботу центру “Джерело”, нові можливості щодо оформлення паспортів та озеленення міста – у програмі “Місто для людей”.

 

Про заходи безпеки у Львові в зв`язку з запровадженим карантином, головні питання, які вирішують депудати Львівської міської ради – у програмі “Місто для людей”.

 

 

Попри карантин – життя в місті триває. Сьогодні у програмі “Місто для людей” про продовження ремонтних робіт на львівських дорогах у розмові з директором Департаменту житлового господарства ЛМР О, Одинцем та як проходить навчання у львівських школах – розкажуть начальниця міського управління освіти З.Довганик та директор школи “Лідер” З. Женчур-Курій.

 

Про благодійні ініціативи у програмі “Місто для людей”.

 

 

Про роботу Львівгазу в умовах карантину розповість Марія Лугова та як культурні проекти знаходять нові можливості в розмові з літературознавцем Богданом Тихолозом у програмі “Місто для людей”.

 

Про етапи виходу з карантину у Львові – у програмі “Місто для людей” – розповідає заступник міського голови Львова А.Москаленко.

 

 

Про боротьбу з пандемією у Львівській області, забезпечення та зміни у медичній сфері, виплати надбавок медикам, децентралізацію та місцеві вибори у програмі “Місто для людей” розповідоє голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин..

 

 

Про перспективи децентралізаційних процесів для Львівської ОТГ у програмі “Місто для людей”, розмова з депутатом Львівської міської ради Юрій кужелюк.

 

Інвестиційна політика у Львові – як вирішуються питання забезпечення у транспорнтій сфері, про це у програмі Місто для людей розповів начальник управління інвестицій Р.Старецький

 

 

Про головні події Львова – у програмі “Місто для людей”.

 

 

Виглядає на те, що попри погодні чинники, літо у Львові буде гарячим. Свою роль тут відіграє пандемія короновірусу – у місті за останні дні спостерігається сплеск захворюваності, окрім того ми плавно переходимо у виборчий процес до органів місцевого самоврядування.

 

Вплив на політичне і суспільне життя місцевих громад головних документів, прийнятих ВРУ, – у розмові з народним депутатом України Михайлом Цимбалюком.

 

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в LiveJournal

Нові записи | New entries

Нові коментарі | New commentsРадіо "Незалежність" @ 2021 Всі права захищені.