www.radio-n.com

Програма “Місто для людей”

    Це програма радіо “Незалежність”, яка виходь в ефір щопонеділка з 14,00 до 15,00 на ультракоротких хвилях 106,7 і по Львівській радіотрансляційній мережі.
     У програмі висвітлюється життя міста. У прямому ефірі гості програми розповідають про містобудування та архітектуру, функціонування міського комунального господарства, спеціальних державних програм збереження історичних та архітектурних пам `яток, традиції міщан, конкретних свят, які ми святкуємо, тощо.
     Особливістю програми є зворотній зв `язок з радіослухачами, які можуть впродовж години трансляції програми задавати запитання за номером телефону 235-41-41.

 

Останні події у Львові заставляють задуматись про те, як житиме місто цього року у фінансовому розрізі. Схоже, так би мовити, сміттєва тема забиратиме чимало коштів не тільки на збір та вивіз тпв, а й на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища, побудову заводу, впорядкування тих чи інших, пов’язаних з відходами, моментів. Тож, що маємо в результаті сміттєвої епопеї, скільки витрачено коштів і чи забезпечимо ми те, що перекладено на місто у контексті децентралізацій них моментів – у програмі Місто для людей.

 

У програмі “Місто для людей” гостем студії радіо “Незалежність” був заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк. Отож, яким видався рік 2016-й для області в розрізі виконання бюджету, що було головним, над чим працюватимуть депутати Львівської обласної ради у 2017-му, слухайте у наступній програмі.

 

Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Мой Мир

Нові коментарі | New comments

    

    Радіо "Незалежність" @ 2018 Всі права захищені.