www.radio-n.com

Програма “Місто для людей”

    Це програма радіо “Незалежність”, яка виходить в ефір щопонеділка з 14,00 до 15,00 на ультракоротких хвилях 106,7 і по Львівській радіотрансляційній мережі.
     У програмі висвітлюється життя міста. У прямому ефірі гості програми розповідають про містобудування та архітектуру, функціонування міського комунального господарства, спеціальних державних програм збереження історичних та архітектурних пам `яток, традиції міщан, конкретних свят, які ми святкуємо, тощо.
     Особливістю програми є зворотній зв `язок з радіослухачами, які можуть впродовж години трансляції програми задавати запитання за номером телефону 235-41-41.

 

Тема розмови з директором департаменту житлового-господарства та інфраструктури Львівської міської ради, Іриною Маруняк – це, які головні події чекають львів’ян в житлово-комунальному господарстві міста цьогоріч.
На продовження програми репортаж про 73 річницю трагедії села Павлокома та 203 роки від дня народження видатного композитора, автора музики державного гімну України – Михайла Вербицького. А завершує програму лікар вищої категорії Андрій Падус

 

Очільник Львівської обласної адміністрації Олег Синютка в студії Радіо «Незалежність» тема розмови – впровадження реформ на Львівщині та, які наразі нагальні питання для вирішення існують. А в продовжені програми заступник директора санаторно-курортного комплексу «Моршин Курорт» Микола Романюк розповів про найновіші медичні технології та медичні інновації, які застосовуються на природному фундаменті.

 

Рік тільки почався, а тому настав час підвести підсумки проведеної роботи за минулий рік та поставити нові цілі на 2018 рік. Про це в розмові з депутатом Львівської міської ради Уляною Пак. А на закінчення програми репортаж про інтергаційний табір “Змінимо країну разом”

 

Законопроект “Про приватизацію”. Які шляхи його роботи та чи вплине це на прозорість системи? Про це та не тільки в розмові із заступником голови Львівської обласної ради Володимиром Гірняком. В продовженні програми поговорили хто такі “Жовті добродії” та в чому полягає їхній внесок в місто з координатором проекту Миколою Крупеєм. А завершує програму інтерв’ю з Андрієм Падусом – дипломованим лікарем з народної медицини та траво-лікування.

 

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в LiveJournal

Нові коментарі | New comments

    

    Радіо "Незалежність" @ 2018 Всі права захищені.