www.radio-n.com

Програма “Знайти себе”.

         Це програма радіо “Незалежність”, яка виходь в ефір щовівторка з 14:00 до 15:00 на ультракоротких хвилях 106,7 і по Львівській радіотрансляційній мережі. У програмі висвітлюється суспільно-політичне життя держави. У прямому ефірі гості програми розповідають про реформування різних сфер державного життя, вагомі аспекти тих чи інших рішень, тощо. Особливістю програми є зворотній зв `язок з радіослухачами, які можуть впродовж години трансляції програми задавати запитання за номером телефону 235-41-41.

 

Як оцінюються суспільством результати виконання комюніке Паризького саміту в нормандському форматі державою-агресором і жертвою цієї агресії – Україною на фоні рокеровок президентської команди – у програмі “Знайти себе”

 

 

14-16 лютого 2020 року відбувається один з найвпливовіших, міжнародних, щорічних форумів – Мюнхеньский безпековий форум. Експертні середовища провідних держав світу представляють огляд безпекових тенденцій у світі на 2020 рік, а також найближчі 5-10 років. Голова конференції Вольфганг Ішингер 10 лютого, у Берліні, представив журналістам акценти головної доповіді на 56 Безпековому форумі в Мюнхені – передає Укрінформ. Ось одна із цитат: «Ми змогли знайти хороше рішення для першої участі новообраного президента України Володимира Зеленскього, який намагається завершити 6-ти річний конфлікт між Києвом і підтримуваними Росією сепаратистами в східному регіоні» – Вольфганг Ішингер. І це один із акцентів, який підготовано для Мюнхена- Україна під останнім номером в десятці конфліктів визначених для спостереження Міжнародної кризової групи. А ось ще один акцент – щодо позиції Європейських акцентів – які мовляв обдумають: чи є на користь Європі протистояння з Росією ? Від Росії в Мюнхені буде Міністр закордонних справ Сергій Лавров. Україну ж в Мюнхені представить В. Зеленський і МЗС В.Пристайко. Чого очікують в Мюнхені від української влади, тему обговорює М.Лугова.

 

Політична риторика стала, так би мовити “моветоном”. На кождну подію, факт, закон, чи постанову маємо відразу декілька коментрарів, інколи діаметрально протилежних Як результат – кількість слухачів зменшується. А події розвиваються так, що минуле наздоганяє сьогодення. В день п’ятої річниці пам’яті Небесної Сотнівбитих на Інституській під час Революції Гідності – в.о. ДБР Ірина Венедіктова – зробила заяву про необхідність скасувати амністію учасникам Революції Гідності.Рівні умови для учасників Майдану і вбивць – це на думку очільниці ДБР забезпечить справедливість розслідування тих вбивств і покарати всіх винних у розстрілах на Майдані. Учасноки АТО вже назвали цю ініціативу – цеглиною російського реваншу в Україні. Що далі? Тему обговорюємо в програмі “Знайти себе”. Розмову з гостями веде Марія Лугова.

 

Про політичну ситуацію, долю закону “Про очищення влади”, результати парламентської роботи – у програмі “Знайти себе”.

 

9-10 березня День Народження і день смерті Тараса Григоровича Шевченка, українського поета, письменника, художника, громадського діяча. Він писав, мріяв, боровся, страждав і марив Україною, вільною державою українського народу. Сплетіння особистих, людських і громадянських поривів, висловлені Т. Шевченком – легко читати, однак важко усвідомлювати, бо виникає відчуття позачасовості. Це було, є і буде. Майстер слова, Лауреат Шевченківської премії, Народний артист України Богдан Козак для творчих вечорів обирає твори Шевченка. Сьогодні артист є гостем студії радіо Незалежність у програмі “Знайти себе”. Розмову веде Марія Лугова..

 

 

Про політичну ситуацію та сучасні виклики, в зв’язку з карантином у програмі “Знайти себе”.

 

 

У програмі “Знайти себе” про головні фінансово-економічні заходи, які врятують українську економіку та пом*якшать соціальну кризу на тлі останніх подій та роботи Верховної ради України. Наш співрозмовник експерт А.Новак.

 

 

Про головні економічні можливості – у програмі “Знайти себе”.

 

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в LiveJournal

Нові записи | New entries

Нові коментарі | New comments

    

    Радіо "Незалежність" @ 2020 Всі права захищені.