www.radio-n.com

Програма “Знайти себе”.

         Це програма радіо “Незалежність”, яка виходь в ефір щовівторка з 14:00 до 15:00 на ультракоротких хвилях 106,7 і по Львівській радіотрансляційній мережі. У програмі висвітлюється суспільно-політичне життя держави. У прямому ефірі гості програми розповідають про реформування різних сфер державного життя, вагомі аспекти тих чи інших рішень, тощо. Особливістю програми є зворотній зв `язок з радіослухачами, які можуть впродовж години трансляції програми задавати запитання за номером телефону 235-41-41.

 

Як оцінюються суспільством результати виконання комюніке Паризького саміту в нормандському форматі державою-агресором і жертвою цієї агресії – Україною на фоні рокеровок президентської команди – у програмі “Знайти себе”

 

 

14-16 лютого 2020 року відбувається один з найвпливовіших, міжнародних, щорічних форумів – Мюнхеньский безпековий форум. Експертні середовища провідних держав світу представляють огляд безпекових тенденцій у світі на 2020 рік, а також найближчі 5-10 років. Голова конференції Вольфганг Ішингер 10 лютого, у Берліні, представив журналістам акценти головної доповіді на 56 Безпековому форумі в Мюнхені – передає Укрінформ. Ось одна із цитат: «Ми змогли знайти хороше рішення для першої участі новообраного президента України Володимира Зеленскього, який намагається завершити 6-ти річний конфлікт між Києвом і підтримуваними Росією сепаратистами в східному регіоні» – Вольфганг Ішингер. І це один із акцентів, який підготовано для Мюнхена- Україна під останнім номером в десятці конфліктів визначених для спостереження Міжнародної кризової групи. А ось ще один акцент – щодо позиції Європейських акцентів – які мовляв обдумають: чи є на користь Європі протистояння з Росією ? Від Росії в Мюнхені буде Міністр закордонних справ Сергій Лавров. Україну ж в Мюнхені представить В. Зеленський і МЗС В.Пристайко. Чого очікують в Мюнхені від української влади, тему обговорює М.Лугова.

 

Політична риторика стала, так би мовити “моветоном”. На кождну подію, факт, закон, чи постанову маємо відразу декілька коментрарів, інколи діаметрально протилежних Як результат – кількість слухачів зменшується. А події розвиваються так, що минуле наздоганяє сьогодення. В день п’ятої річниці пам’яті Небесної Сотнівбитих на Інституській під час Революції Гідності – в.о. ДБР Ірина Венедіктова – зробила заяву про необхідність скасувати амністію учасникам Революції Гідності.Рівні умови для учасників Майдану і вбивць – це на думку очільниці ДБР забезпечить справедливість розслідування тих вбивств і покарати всіх винних у розстрілах на Майдані. Учасноки АТО вже назвали цю ініціативу – цеглиною російського реваншу в Україні. Що далі? Тему обговорюємо в програмі “Знайти себе”. Розмову з гостями веде Марія Лугова.

 

Про політичну ситуацію, долю закону “Про очищення влади”, результати парламентської роботи – у програмі “Знайти себе”.

 

9-10 березня День Народження і день смерті Тараса Григоровича Шевченка, українського поета, письменника, художника, громадського діяча. Він писав, мріяв, боровся, страждав і марив Україною, вільною державою українського народу. Сплетіння особистих, людських і громадянських поривів, висловлені Т. Шевченком – легко читати, однак важко усвідомлювати, бо виникає відчуття позачасовості. Це було, є і буде. Майстер слова, Лауреат Шевченківської премії, Народний артист України Богдан Козак для творчих вечорів обирає твори Шевченка. Сьогодні артист є гостем студії радіо Незалежність у програмі “Знайти себе”. Розмову веде Марія Лугова..

 

 

Про політичну ситуацію та сучасні виклики, в зв’язку з карантином у програмі “Знайти себе”.

 

 

У програмі “Знайти себе” про головні фінансово-економічні заходи, які врятують українську економіку та пом*якшать соціальну кризу на тлі останніх подій та роботи Верховної ради України. Наш співрозмовник експерт А.Новак.

 

 

Про головні економічні можливості – у програмі “Знайти себе”.

 

 

Про особистістні моделі поведінки у боротьбі з вірусом, головні завдання влади, громадськості, суспільства – у розмові з терапевтом Людмилою Звір-Мацко у програмі “Знайти себе”.

 

 

Серед питань, що обговорюються в світі і в Україні – якою буде економіка після пандемії і де взяти гроші, щоб її відновити? Хто ж візьме на себе роль рятувальника в Україні?

 

Які процеси викликає Закон про ринок землі в існуючій системі землеволодіння? Чи буде продаватися державна земля? І як тепер дрібні пайщики зможуть більш ефективно застосовувати своє право власності на землю – в програмі “Знайти себе”. Розповідає про це експерт із земельних питань Дмитро Коваль. Розмову веде Марія Лугова.

 

 

В МОЗ України оголосили про так би мовити “поліпшення” медичної реформи. Укладені договори медичних закладів з Державною службою охогрони здоров’я – розриваються. Будуть затверджуватися нові державні стандарти, і нові тарифи надання медичної допомоги. Тільки тепер це зроблять опоненти попередніх укладачів реформи. Чи допоможе це реалізувати медичну реформу?

 

На скільки вправно діє український уряд та чого очікувати в фінансово-економічній сфері? Тему обговорюємо в прогпвмі “Знайти себе” з фінансистом, ректором міжнародного інституту бізнесу Олександром Савченко. Програму вдее Марія Лугова.

 

 

2020 рік – насичений подіями – пандемія Covid-19, децентралізації, вибори до органів самоврядування. Навіть уповноважений Президента України із земелних питань Роман Лещенко заявляв що децентралізацію до місцевих виборів восени 2020 року завершити не встигнемо, бо реально намічається дуже серйозний скандал щодо поданих перспективних планів, бо відбувається повний треш в областях. До того ж коронавірус показує не лише рівень захворюваності, але і низьку ефективність державного управління у вирішенні фінансування і дієвих заходів допомоги як медичним установам так і бізнесу. Залишається хіба що громадськими заходами тиснути на владні структури, що і роблять опозиційні парламентські партії. “Європейська солідарність” оголосила збір підписів на підтримку медиків у Львові. Чи допоможуть ці заходи знайти себе громадам, медикам і суспільству загалом? Тему обоговорюємо з Народним депутатом України Олегом Сенюткою. Розмову веде Марія Лугова.

 

 

Дорожня мережа та транспортна інфраструктура міста Львова в контексті перспективного плану Львівської ОТГ. Розповідають громадський діяч, ГО Форум Львів і майбутнє – Ігор кузьмак та голова Львівської обласної спілки архітекторів Богдан Гой.

 

Чи ведуть до перемоги в російсько-українській війні останні перемовини в Берліні? Тему обговорюємо в програмі “Знайти себе”.

 

 

Про епідситуацію в Україні та на Львівщині, зокрема, про заходив зв`язку за подоланням ризиків у програмі “Знайти себе”.

 

 

Розгяд законопроекту про зміни до виборчого кодексу та не завершена адміністративно-територіальна реформа – що несуть Україні ці процеси? Тему обговорюємо в програмі “Знайти себе”.

 

Про головні політичні процеси у програмі “Знайти себе” розповідають політики і громадські діячі Ірина Фаріон та Тарас Стецьків.

 

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в LiveJournal

Нові записи | New entries

Нові коментарі | New commentsРадіо "Незалежність" @ 2021 Всі права захищені.