www.radio-n.com

Програма “Знайти себе”

    Це програма радіо “Незалежність”, яка виходь в ефір щовівторка з 14:00 до 15:00 на ультракоротких хвилях 106,7 і по Львівській радіотрансляційній мережі. У програмі висвітлюється суспільно-політичне життя держави. У прямому ефірі гості програми розповідають про реформування різних сфер державного життя, вагомі аспекти тих чи інших рішень, тощо. Особливістю програми є зворотній зв `язок з радіослухачами, які можуть впродовж години трансляції програми задавати запитання за номером телефону 235-41-41.

Одна з вимог Європейського союзу – це підвищення ціни на газ. До чого приведе підняття тарифів та, що чекати українцям далі? Аналізуємо ці питання з народний депутат України Левом Підлісецьким.

 

Закон України «Про реінтеграцію» прийнятий, далі на порядку денному створення відповідних військових структур – про це говоримо з Іваном Василишином юристом та адвокатом, і Михайлом Гринишеним учасником АТО.

 

Третя річниця домовленостей «Мінськ 2» – що принесло це Україні, які зміни відбулися, що чекає ці домовленості в майбутньому та, яка роль німецькою дипломатії в цій співпраці? Про це поговорили з Тарасом Стецьким, українським політиком та політологом.

 

Народні депутати схвалили заяву у зв’язку з прийняттям Сеймом та Сенатом Польщі змін до Закону про “Інститут національної пам’яті”. Який передбачає кримінальну відповідальність за заперечення злочинів українських націоналістів 1925-1950 рр., а також заборону говорити про причетність поляків до злочинів ІІІ рейху, що прирівнюється до заперечення Голокосту.
Такий результат сесії Верховної Ради України. Що ці заяви принесуть нам у майбутньому? Про це поговорили з Миколою Посівничем, істориком, кандидатом історичних наук та Олегом Панькевичем, депутатом Львівської обласної ради.

 

 

Що чекає Україну, які прогнози та коли українці почнуть підтримувати реформи – про це в розмові з Степаном Павлюком – директором Інституту народознавства НАН України та Анатолієм Форманюком – політологом.

 

 

Закон про особливості державної політики, щодо забезпечення державного суверенітету на території тимчасово окупованих територіях в Донецькій та Луганській областях – тема розмови з громадським діячем, координатором Форуму громадських організацій Львівщини Володимиром Парубієм та юридичним експертом Тарасом Березицьким.

 

 

100-річчя Бою під Крутами головна тема розмови з Святославом Шереметом, відповідальним секретарем державної комісії з увічнення пам’яті, директором меморіально- пошукового підприємства “Доля” та кандидатом історичних наук, автором науковий статей про історію України Іваном Хоманом..

 

 

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в LiveJournal

Нові коментарі | New comments

    

    Радіо "Незалежність" @ 2018 Всі права захищені.